Meisjes t/m 8 jaar oud
Meisjes t/m 8 jaar | Winnares | 2e plaats | 3e plaats |
---|---|---|---|
2017 | Julie Heideveld | Sannah de Vries | Naomi Lantink |
2016 | Julie Heideveld | Ymke Lauret | Lisanne van het Spijker |
2015 | Julia Seelman | Marije Dijksma | Meis van der Linden |
2014 | Britt Borger | Naell Huijsmans | Emma Velthuis |
Meisjes 9 en 10 jaar oud
Meisjes 9 en 10 jaar | Winnaar | 2e plaats | 3e plaats |
---|---|---|---|
2017 | Sara Meijer | Eline Berger | Yinthe Schaddenhorst |
2016 | Esmee Vis | Sara Meijer | Zoe ter Burg |
2015 | Zosia Eilander | Tessa Harbrink | Christy ter Horst |
2014 | Yasmine Bouaziz | Esmee Bakker | Tessa Harbrink |
Meisjes 11 en 12 jaar oud
Meisjes 11 en 12 jaar | Winnares | 2e plaats | 3e plaats |
---|---|---|---|
2017 | Esmee Vis | Vallicia Bouman | Julia Goldsteen |
2016 | Tessa Harbrink | Kimberley van Santen | Julia Mondria |
2015 | Joanne Lehr | Naomi Polinder | Kimberley van Santen |
2014 | Minke Nijhuis | Hannah Schuurman | Joanne Lehr |
Jongens t/m 8 jaar oud
Jongens t/m 8 jaar | Winnaar | 2e plaats | 3e plaats |
---|---|---|---|
2017 | Stan Mosterman | Koen Damman | Jentel Bosman |
2016 | Ian Dallinga | Ralph Zeephat | Stan Mosterman |
2015 | Julien Jansen | Jeremy Eilander | Joeri Kamann |
2014 | Julien Jansen | Jeremy Eilander | Gijs Slaghuis |
Jongens 9 en 10 jaar oud
Jongens 9 en 10 jaar | Winnaar | 2e plaats | 3e plaats |
---|---|---|---|
2017 | Gijs Slaghuis | Mattijn Enters | Kyon de Vos |
2016 | Julien Jansen | Gijs Slaghuis | Finn Hoogeveen |
2015 | Cas Hoksbergen | Joost Schuurman | Thomas van Eijk |
2014 | Jelle Jager | Sjoerd van der Pijl | Owen Teters |
Jongens 11 en 12 jaar oud
Jongens 11 en 12 jaar | Winnaar | 2e plaats | 3e plaats |
---|---|---|---|
2017 | Thomas van Eijk | Cas Hoksbergen | Jip Ulkeman |
2016 | Joost Schuurman | Sjoerd van der Pijl | Joel Kesse |
2015 | Nathan van Eijk | Thijmen de Lange | Douwe Boertjes |
2014 | Bas de Jong | Daan Veenhuizen | Nathan van Eijk |
AsROLdorp
AsROLdorp | Winnares | 2e plaats | 3e plaats |
---|---|---|---|
2015 | Sara Meinen | - | - |
Vrouwen 5km Senioren
5km Vsen | Winnares | 2e plaats | 3e plaats |
---|---|---|---|
2017 | Tess Boekema | Lois Hofsink | Femke Andriessen |
2016 | Josje Peters | Maartje van Reedt Dortland | Miranda Reijnders |
2015 | Mariska Dute | Lauri Weijkamp | Evelien Grootjes |
2014 | Lauri Weijkamp | Ellen-Jane van Straten | Christelijne Bolt-Maljers |
Vrouwen 5km 40plus
5km Vsen40+ | Winnares | 2e plaats | 3e plaats |
---|---|---|---|
2017 | Marije van Eijk | Amyke Veurink | Suzanne Ganzevles |
2016 | Olga Appelo | Amyke Veurink | Bertine Engelsman |
2015 | Late Ineke | Amyke Veurink | Bertine Engelsman |
2014 | Cora Kloosterziel | Janneke Zwarteveen | Saskia Kooi |
Mannen 5km Senioren
5 km Msen | Winnaar | 2e plaats | 3e plaats |
---|---|---|---|
2017 | Falco Olivier | Michiel Veldman | Mark Hakbijl |
2016 | Michiel Veldman | Mark Hakbijl | Jan Puller |
2015 | Willard Bredewold | Samuel Hofman | Frank Eggink |
2014 | Bas Hollegien | Jan Willem van Huizen | Michiel Veldman |
Mannen 5km 40plus
5km Msen40+ | Winnaar | 2e plaats | 3e plaats |
---|---|---|---|
2017 | Andre Gijssendorffer | Jeroen ten Klooster | Vincent Radewald |
2016 | Martijn Schakelaar | Henk Boertjes | Martijn Kogelman |
2015 | Henk Boertjes | Erik Smid | John Blankhorst |
2014 | Jeremy Eilander | Martijn Kogelman | John Blankhorst |
Vrouwen 10km Senioren
10km Vsen | Winnares | 2e plaats | 3e plaats |
---|---|---|---|
2017 | Josje Peters | Sanne Pluim | Arenda Schimmel |
2016 | Alinda Lindeboom | Mathilde Kruize | Lisette Bots |
2015 | Maartje van Reedt Dortland | Krista van Os | Astrid Werkhoven |
2014 | Maartje van Reedt Dortland | Krista van Os | Mathilde Kruize |
Vrouwen 10km 40plus
10km Vsen40+ | Winnares | 2e plaats | 3e plaats |
---|---|---|---|
2017 | Krista van Os | Maria Ufkes | Olga Appelo |
2016 | Jeanet Tienstra | Ingrid Liefers | Eveline de Valk |
2015 | Eveline de Valk | Ingrid Liefers | Frederiek Dijkema |
2014 | Jacqueline Dijkstra | Kim Zantinge | Henriette Ruitenberg |
Mannen 10km Senioren
10 km Msen | Winnaar | 2e plaats | 3e plaats |
---|---|---|---|
2017 | Jan Pullen | Frank Eikenaar | Henry Bijl |
2016 | Marcel de Bats | Ben van Boven | Thijs Boddeus |
2015 | Jos Verdaasdonk | Maarten Nieuwenhuis | Floris Boonstra |
2014 | Bernard Nitrauw | Anjo Schagen | Bart van den Anker |
Mannen 10km 40plus
10 km Msen40+ | Winnaar | 2e plaats | 3e plaats |
---|---|---|---|
2017 | Michiel Huzen | Jean Seine | John Blankhorst |
2016 | Melchior van de Pol | Andre Kramer | Jean Seine |
2015 | Reinald Bosman | Timo Berkenbosch | Vincent Kramer |
2014 | Reinald Bosman | Timo Berkenbosch | Antonius Poelman |