Kom jij op het podium?

Ook tijdens de vijfde editie van de Arslan & Ter Wee AsRENdorp zullen de snelste drie lopers per onderdeel gehuldigd worden in de muziektent.
Word jij komende zondag de opvolger van Julie Heideveld, Julien Jansen, Tess Boekema, Maartje van Reedt Dortland of Jos Verdaasdonk?

Bekijk wie er nog meer het podium hebben gehaald bij de AsRENdorp en misschien wel jouw voorgangers waren.

Meisjes t/m 8 jaarWinnares2e plaats3e plaats
2017Julie HeideveldSannah de VriesNaomi Lantink
2016Julie HeideveldYmke LauretLisanne van het Spijker
2015Julia SeelmanMarije DijksmaMeis van der Linden
2014Britt BorgerNaell HuijsmansEmma Velthuis
Meisjes 9 en 10 jaarWinnaar2e plaats3e plaats
2017Sara MeijerEline BergerYinthe Schaddenhorst
2016Esmee VisSara MeijerZoe ter Burg
2015Zosia EilanderTessa HarbrinkChristy ter Horst
2014Yasmine BouazizEsmee BakkerTessa Harbrink
Meisjes 11 en 12 jaarWinnares2e plaats3e plaats
2017Esmee VisVallicia BoumanJulia Goldsteen
2016Tessa HarbrinkKimberley van SantenJulia Mondria
2015Joanne LehrNaomi PolinderKimberley van Santen
2014Minke NijhuisHannah SchuurmanJoanne Lehr
Jongens t/m 8 jaarWinnaar2e plaats3e plaats
2017Stan MostermanKoen DammanJentel Bosman
2016Ian DallingaRalph ZeephatStan Mosterman
2015Julien JansenJeremy EilanderJoeri Kamann
2014Julien JansenJeremy EilanderGijs Slaghuis
Jongens 9 en 10 jaarWinnaar2e plaats3e plaats
2017Gijs SlaghuisMattijn EntersKyon de Vos
2016Julien JansenGijs SlaghuisFinn Hoogeveen
2015Cas HoksbergenJoost SchuurmanThomas van Eijk
2014Jelle JagerSjoerd van der PijlOwen Teters
Jongens 11 en 12 jaarWinnaar2e plaats3e plaats
2017Thomas van EijkCas HoksbergenJip Ulkeman
2016Joost SchuurmanSjoerd van der PijlJoel Kesse
2015Nathan van EijkThijmen de LangeDouwe Boertjes
2014Bas de JongDaan VeenhuizenNathan van Eijk
AsROLdorpWinnares2e plaats3e plaats
2015Sara Meinen--
5km VsenWinnares2e plaats3e plaats
2017Tess BoekemaLois HofsinkFemke Andriessen
2016Josje PetersMaartje van Reedt DortlandMiranda Reijnders
2015Mariska DuteLauri WeijkampEvelien Grootjes
2014Lauri WeijkampEllen-Jane van StratenChristelijne Bolt-Maljers
5km Vsen40+Winnares2e plaats3e plaats
2017Marije van EijkAmyke VeurinkSuzanne Ganzevles
2016Olga AppeloAmyke VeurinkBertine Engelsman
2015Late InekeAmyke VeurinkBertine Engelsman
2014Cora KloosterzielJanneke ZwarteveenSaskia Kooi
5 km MsenWinnaar2e plaats3e plaats
2017Falco OlivierMichiel VeldmanMark Hakbijl
2016Michiel VeldmanMark HakbijlJan Puller
2015Willard BredewoldSamuel HofmanFrank Eggink
2014Bas HollegienJan Willem van HuizenMichiel Veldman
5km Msen40+Winnaar2e plaats3e plaats
2017Andre GijssendorfferJeroen ten KloosterVincent Radewald
2016Martijn SchakelaarHenk BoertjesMartijn Kogelman
2015Henk BoertjesErik SmidJohn Blankhorst
2014Jeremy EilanderMartijn KogelmanJohn Blankhorst
10km VsenWinnares2e plaats3e plaats
2017Josje PetersSanne PluimArenda Schimmel
2016Alinda LindeboomMathilde KruizeLisette Bots
2015Maartje van Reedt DortlandKrista van OsAstrid Werkhoven
2014Maartje van Reedt DortlandKrista van OsMathilde Kruize
10km Vsen40+Winnares2e plaats3e plaats
2017Krista van OsMaria UfkesOlga Appelo
2016Jeanet TienstraIngrid LiefersEveline de Valk
2015Eveline de ValkIngrid LiefersFrederiek Dijkema
2014Jacqueline DijkstraKim ZantingeHenriette Ruitenberg
10 km MsenWinnaar2e plaats3e plaats
2017Jan PullenFrank EikenaarHenry Bijl
2016Marcel de BatsBen van BovenThijs Boddeus
2015Jos VerdaasdonkMaarten NieuwenhuisFloris Boonstra
2014Bernard NitrauwAnjo SchagenBart van den Anker
10 km Msen40+Winnaar2e plaats3e plaats
2017Michiel HuzenJean SeineJohn Blankhorst
2016Melchior van de PolAndre KramerJean Seine
2015Reinald BosmanTimo BerkenboschVincent Kramer
2014Reinald BosmanTimo BerkenboschAntonius Poelman